Spolupráce

Zdravé výživy 🌱 a obchodůky 🏪

Přemýšlíte jak rozšířit nabídku pro své zákazníky originálními, lokálními výrobky, které potěší jejich chuťové pohárky? Vyzkoušejte naše džemy, sirupy a grilovací omáčky. Kromě samotných výrobků Vám rádi dodáme i dárková balení,  která potěší každého obdarovaného. 

Kavárny ☕a gastro provozy 🍽️

Vylepšete vaše limonády a další nápoje pomocí našich sirupů. Vaši zákazníci nebudou mít nikdy dost. Stejně tak vaše palačinky, wafle a další zákusky dostanete s našimi unikátními džemy na vyšší gastronomickou úroveň. Díky speciálním grilovacím omáčkám vyčarujete svělý gurmánský zážitek každému jedlíkovi. 

Firmy 🏭 a kanceláře 🏢

Přemýšlíte, jaké osvěžení či občerstvení by dodalo více energie vašim spolupracovníkům? Nebo hledáte zajímavý dárek pro zaměstnance či obchodní partnery? Tak to jste u nás na správné adrese. Rádi dodáme do vašich kanceláří naše výroby, aby si vaši kolegové mohli zpříjemnit pracovní den. Taktéž s chutí přichystáme dárková balení pro Vás a vaše zákazníky.

Vinařství 🍷

Jak ještě více zpříjemnit lidem posezení ve sklepě či požitek z vína? Vsaďte na hroznové džemy. Můžete je využít jako zajímavé občerstvení při degustacích, tak i jako skvělý doplněk do dárkových balíčků. Rádi je pro Vás z vašeho moštu vyrobíme. 

Výrobci a prodejci potravin 👨‍🍳

Hledáte doplněk do vaší nabídky, díky kterému byste oslovili více zákazníků? Nebo potřebujete speciální marmeládu, sirup či grilovací omáčku do svého portfolia či k svých vlastních výrobků? Uvaříme pro Vás výrobek na míru vaších přestav, jež můžete prodávat pod vlastní značkou nebo jen použít pro další vaření. 

Svatby 💍

Plánujete svatbu a přemýšlíte nad výslužkou či upomínkovým předmětem pro hosty? Rádi pro Vás nachystáme marmelády, sirupy či grilovací omáčky ve svatebním designu. Touto chutnou drobností potěšíte chuťové pohárky všech hostí. 

Na míru 📐🍚

Chtěli byste vytvoři džem, sirup nebo grilovací omáčku podle vašich přestav? S jedinečnou chutní, ve speciální skle i se neotřelým vzhledem? To vše pro Vás můžeme udělat.

Na fotkách níže najdete vyhotovení části našich spoluprací. 

3 tipy na dobrůtky na míru 🔎🎆

3 tipy na dobrůtky na míru 🔎🎆

Chcete originálním dárkem potěšit svoji rodinu, spolupracovníky či obchodní partnery? 🎁 Nebo snad hledáte nový unikátní sortiment do vašeho obchodu? 🏪Pak vyzkoušejte džemy a sirupy na míru. 😊Jak mohou tyto dobrůtky a jejich specifika vypadat?