Naše výhody

Odkryjte s námi tajemství výjimečných chutí

Pod uzávěrem všech našich marmelád, džemů i sirupů vás čekají nezaměnitelné kombinace chutí i vůní. Lidé nám nejčastěji říkají, že první ochutnání v nich vyvolalo pocit štěstí spojený se vzpomínkami na dávné mlsání v babiččině kuchyni a zvědavost, jaká ingredience stojí za jedinečným příjemným zabarvením výsledné chuti.

Sklenice plné zážitků

Zážitková gastronomie je fenoménem dneška. Potěšit někoho dobrým obědem či společnou večeří je několikrát v roce plánem většiny z nás. A my jsme se rozhodli, že vám prostřednictvím našich marmelád, džemů a sirupů umožníme proměnit v gastrozážitek i snídani, která je právem označována za nejdůležitější jídlo dne, svačinu nebo jakékoliv jiné jídlo.

Složení: poctivost, láska a odvaha zkoušet nové

Tradiční způsoby vaření, kvalitní ovoce, bylinky, koření, alkohol i další přísady – to je jen pár dílků mozaiky důvodů jedinečnosti našich džemů. Klíčová je pro nás láska k výrobkům, lidem i přírodě. Jiné než přírodní látky v našich výrobcích neobjevíte - žádná zbytečná chemie. Stejný přístup k přírodě musí mít i všichni naši dodavatelé surovin.

Nezaměnitelný originál

Naše produkty si s jinými jen tak nespletete. Jsme pyšní na to, že věrnost je charakteristická pro většinu našich příznivců. Dejte marmeládám, džemům či sirupům se značkou Kresa šanci i vy a nechte přeskočit onu pomyslnou jiskru. Pevně věříme, že existuje něco jako vztah na celý život a ještě pevněji, že si jej spolu vybudujeme.